BAR vznikol z lásky k dobrej prírodnej kozmetike. Satisfakcia a spokojnosť našich klientov sú našou prioritou preto pristupujeme ku každému individuálnym spôsobom. Záleží nám, aby každá osoba, ktorá uskutoční v našom obchode aj ten najmenší nákup, zažila to potešenie, že nielen kúpila nový produkt, ale tiež z celého priebehu nákupu.

Sortiment:

Naša ponuka sa vyznačuje starostlivo vybraným sortimentom, ktorý zodpovedá potrebám našich zákazníkov. V našom obchode nájdete svetové a profesionálne značky, vrátane neobyčajne dynamicky sa rozvíjajúcej kategórie kórejskej kozmetiky. Nájdete u nás aj menej známe značky prírodných a organických kozmetických výrobkov, pri ktorých cenné zloženie zohráva významnú úlohu. V sortimente BARu nájdete tiež poľskú a ruskú prírodnú kozmetiku, ktorá si získava čoraz väčšie uznanie. Ponuku make-upu nášho obchodu tvoria značky, ktoré zohľadňujú najnovšie trendy. Je to vysoko kvalitná kozmetika a
doplnky na líčenie, ktoré je ťažké nájsť v tradičných obchodoch s kozmetikou a sú dovážané z mnohých kútov sveta, napríklad z Veľkej Británie či USA. Často sú to produkty uznávané medzi blogermi a tými najlepšími maskérkami, ktorých úlohou je nielen skrášľovanie, ale aj starostlivosť o dobrý stav pleti. Dbáme na to, aby náš sortiment vo veľkej miere tvorili vegánske produkty, netestované na zvieratách a obsahujúce čo najviac prírodných zložiek.

Filozofia:

Poslaním našej spoločnosti je neustály rozvoj, ktorý spočíva v rozširovaní ponuky o nové značky a produkty, ako aj prehlbovanie vedomostí o náležitej starostlivosti. V tomto smere neustále hľadáme najlepšie produkty a rozširujeme naše povedomie o starostlivosti prostredníctvom informácií a rád uverejnených na blogoch a v sociálnych médiách.

 

0
Tvoj Košík
  • No products in the cart.